Tel:
Çin Anlık Şehriye Yapma Makinesi Üretici
Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd
Keji yol, mazhai sanayi bölgesi, erqi bölge, zhengzhou şehir, henan eyaleti, çin

Ana sayfa

Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd

Zhengzhou kingdoo makine co., Ltd Henan eyaletinin gıda makineleri konusunda uzmanlaşmış ve 1991 yılında inşa edilmiştir.

Firmamız güçlü bir araştırma yeteneğine, üretim kapasitesine ve zengin yönetim tecrübesine sahiptir, üreticiyiz ve kızarmış anlık erişte üretim hattı, kızarmış olmayan anlık fincan erişte yapma makinesi, paket erişte makinesi, taze erişte makinesi, kurutulmuş çubuk erişte üretimi konusunda uzmanım. çizgi, hamur levha makinesi, makarna ve makarna makarna şehriye makinesi, Chow Mein şehriye makinesi vb.

Şirket Misyonu: Açıklık samimiyet üzerine kuruludur, kalite müşteriler için en iyi ilk hizmettir. Ekipmanların kurulumundan sorumlu olan ürünlere verilen üç garanti ve müşteriye makinenin nasıl kullanılacağını öğretir. Kingdoo, teknolojiyi güncellemeye, daha yüksek kaliteye sahip olmaya ve eski ve yeni kullanıcılar için daha iyi hizmet kullanmaya istekli ve içtenlikle dünyanın her yerinden müşterilerle işbirliği yapmak istiyor.
Zhengzhou kingdoo makineleri co., Ltd

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Yıllık satış : >100

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Zhengzhou Kingdoo makine co., 1991 yılında inşa ltd. Biz ev veya restoran için çok küçük şehriye makine yapmaya başladı.

Bu yıllarda fabrika geliştirme ve genişleme ile büyük model üretim hattı yapmaya başlıyoruz. 2017 yılında, 350.000 fotoğraf 8 saat kapasiteli, model 1000 büyük kızarmış olmayan şehriye üretim hattını Endonezya'ya ihraç ettik.

Şehriye makinelerimiz İtalya, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Endonezya, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Suudi Arabistan gibi birçok ülkeye ihracat yaptı. Şirketimiz sadece müşterilerimize ekipman sağlamakla kalmıyor ilgili üretim ve teknik yardım sürecinin yanı sıra kurulum, kurulum, personel eğitimi, satış sonrası servis vb. ekipmanlarla birlikte Kingdoo'nun Çin'deki birinci sınıf yerli meslektaşların en iyi gıda makinelerinden biri olmasını sağlıyor. .

İnanıyoruz: Kingdoo'nun yarattığı üstün kalitede bir erişte makinesi. Sizinle uzun vadeli işbirliği bekliyoruz!

DURUM

Idonesia model 1000 kurutulmuş erişte hattı

Bu model 1000 kurutulmuş erişte hattını Mart 2017 sonunda Endonezya'ya ihraç ettik. Kapasite 8 saat boyunca 350.000 adettir. (Bu model şu ana kadar Çin'deki en büyük modeldir).

Suudi Arabistan modeli 300 kızarmış anlık şehriye hattı

2016 yılında Suudi Arabistan'a bir set model 300 kızartılmış anlık erişte hattı ihraç ettik. Bu erişte hattı kapasitesi 8 saat 60.000 resimdir.

Rusya modeli 450 kurutulmuş çubuk şehriye hattı

Şubat 2017'de Rusya'ya bir set model 450 kurutulmuş çubuk şehriye hattı ihraç ettik. Bu erişte hattı kapasitesi 8 saat 5 t'dir.


Firma Servisi

Neden bizi seçmelisiniz?

Sorgunuza 7 * 24 saat içinde cevap vereceğiz.
Deneyimli kadrolar tüm sorularınızı akıcı ve profesyonel İngilizce olarak cevaplayacaktır.
Özel tasarım mevcuttur.

Satış Öncesi Hizmet : Müşterilerin istek ve bütçelerine dayanarak, uzmanlarımız verimli, güvenilir çözümler sunar ve müşterilerinin siparişlerini titizlikle takip ederek üretiriz. Her müşteri sipariş vermeden önce atölyelerimizi ziyaret etme şansına sahiptir. Ziyaret eden her müşteriye otomobil, otel ve tercüman düzenlemede yardımcı oluyoruz.

Satış Sonrası Servis : Tecrübeli teknisyen rehberliği telefonda ve internette mevcuttur.
Kuruluma yardımcı olmak için bir veya daha fazla mühendis kurulum sitesine gönderilir.
Ayrıca yerel işçilere makine kullanımı ve günlük bakım konusunda gerekli eğitimleri veriyoruz.

Şirket takım

Sağlıklı ve hevesli olan her çalışan, Kingdoo'da değer ve gelişimlerini gerçekleştirebilir.

Kingdoo büyümesi, her çalışanın çabalarından ayrılamaz. Bu süreçte Kingdoo ayrıca her bir çalışanın gelişiminin meyvelerini paylaşmadaki ilerlemesini taahhüt etti.

Tüm müşterilerime kaliteli ve uygun fiyatlı erişte makineleri almalarını sağlamak için her zaman çok çalışıyoruz.

Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd
Keji yol, mazhai sanayi bölgesi, erqi bölge, zhengzhou şehir, henan eyaleti, çin
Tel:+86-- 13937162114
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Anlık Şehriye Yapma Makinesi Tedarikçi. © 2019 - 2020 noodle-makingmachine.com. All Rights Reserved.