Tel:
Çin Anlık Şehriye Yapma Makinesi Üretici
Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd
Keji yol, mazhai sanayi bölgesi, erqi bölge, zhengzhou şehir, henan eyaleti, çin

Ana sayfa

Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Fabrika turu

1 2 3 4 5 6 7
Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd

 • Üretim hattı
  Fried Anında Şehriye Üretim Hattı

  Hepimiz kızarmış anlık şehriye yapma makinesi yapmak için kaliteli parçalar kullanın. Örneğin, Taiyuan çelik grubu şirketi gibi Çin hükümeti büyük şirketlerinden karbon çeliği, boru, demir çeliği, U- çeliği, paslanmaz çeliği alıyoruz. Hepimiz Çinli ünlü marka olan HAERBIN rulman, WANAN motor, GUOMAO hız düşürücü kullanıyoruz. Müşterinin özel gereksinimleri varsa ünlü uluslararası marka parçaları da kullanabiliriz. ABB veya Siemens motorları gibi NSK rulmanları. Elektrikli parça hakkında Emerson dönüştürücü, PLC Mitsubishi, dokunmatik ekranlı Wenview kullanıyoruz.

  Kızarmış hazır erişte yapma makinemiz daha az emek gerektiren tam otomatiktir. Erişte kek kesme, katlama ve erişte kutusuna girer küçük otomatik büyük boy şehriye makine olan otomatik.

  Örneğin, en küçük kızartılmış hazır erişte yapma kapasitemiz 8 saat 20.000 torbadır. Bu erişte hattını çalıştırmak için sadece 3-4 işçiye ihtiyaç duyar. un karıştırıcı kısmı bir işçilik gerektirir. Haddeleme makinesinde birine ihtiyaç var Kesme ve bölme makinesi 2 kişiye ihtiyaç duyar.

  Özel dikkat gerektiren en önemli şey yağ tüketimidir. Erişte makinemizin yağ tüketimi yaklaşık% 18 -% 19'dur.

  Müşterimize kaliteli anlık şehriye makine ve en iyi fiyat vermek için elimizden geleni yapacağız.

  1 Un hava taşıma sistemi

  2 Alkali sıvı sistemi

  3 Un karıştırıcı

  4 yaşlanma makinesi

  5 Haddeleme makinesi

  6 Pişirme makinesi

  7 Kesme ve Bölme makinesi

  8 Kızartma makinesi

  9 Soğutma makinası

  10 Dağıtım Konveyörü

  11 Muayene konveyörü

  Kızarmış olmayan anlık şehriye yapma makinesi

  Kurutulmuş şehriye yapma makinesi olarak da adlandırılan kızarmış olmayan şehriye yapma makinesi, kızarmış anlık şehriye makine ile farklı. Kızarmış şehriye kek yağ kızartma gerekir. Kurutulmuş şehriye kek gerekmez.

  Fabrikamız kızarmış olmayan şehriye yapma makinesi KDN200, KDN300, KDN400, KDN510, KDN630, KDN800, KDN 1000 modellerine sahiptir.

  kuruma süresi yaklaşık 45 dakikadır. Ancak müşterinin erişte keki ince ise bazen 30-40 dakika.

  Ayrıca, müşterinin atölye boyutuna göre farklı tiplerde kurutucular seçebiliriz. Mesela 3 kat, 5 kat, 7 kat, 9 kat kurutma makinası yapabiliriz. Uzunluk kısa olacaktır ve kurutucu daha fazla katmana sahipse yüksekliği değişecektir. Bu esnek.

  Kızarmış olmayan şehriye yapım makinesi için büyük bir avantajımız var. Bir set model 1000 yapmadan önce (erişte makine merdane genişliği 1 metre demektir) müşterim için kurutulmuş erişte makinesi. Kapasite 300.000 resimler 8 saattir. Bu büyük bir kapasitedir.

  Proses akışı: Tuzlu su karıştırıcısı ve ölçümü ----- karıştırma ----- hamur yaşlanması ------ presleme ----- buharlama ----- kesme ve bölme ------ kurutma- ----- soğutma ------ iletmek- ---- paketleme


  1 Un hava taşıma sistemi
  2 Alkali sıvı sistemi
  3 Un karıştırıcı
  4 Bileşik haddeleme makinesi
  5 Hamur yaşlandırma makinası
  6 sürekli haddeleme makinesi
  7 Pişirme makinesi
  8 Kesme ve Bölme makinesi
  9 Kurutma makinesi
  10 Dağıtım Konveyörü
  11 Muayene konveyörü

  Anlık fincan şehriye makinesi

  Kap genellikle kağıttan veya PE'den yapılır, çift veya tek kağıttan oluşur. Müşteri, bardak yapma makinesi satın almayı veya doğrudan pazardan bardak almayı seçebilir.

  Şehriye keki ile eşleşen bir çatal ve baharat torbası da vardır. Dışarıda olduklarında yemek yemek insanlar için kolaydır.

  Anlık fincan şehriye yapma makinesi ve kare kare şehriye yapma makinesi arasındaki fark nedir?

  Ön parçaların hepsi un karıştırma makinesi, haddeleme makinesi, buharda pişirme makinesi gibi aynıdır. İki bölüm farklıdır. İlk bölüm erişte kesme ve katlama makinasıdır.

  Kare erişte kesim ve katlama yuvarlak erişte kesim ile farklıdır. Farklı bir çalışma tarzları var.

  İkinci bölüm farklı kalıp (erişte kutusu), biri kare şeklinde kutu, biri yuvarlak şehriye kutusu.

  Şimdi fabrika teknolojisi geliştirme ile, anlık bardak şehriye yapma makinesi hem fincan şekli hem de sqaure şekli şehriye kek üretebilir. Müşteri sadece bir tane daha kare şehriye kesme makinası ve erişte kutusu değiştirme makinesine sahip bir set erişte kutusu almalıdır.

  Kızarmış anlık fincan şehriye işleme hattı, Alkali su karıştırma ve ölçme --- un karıştırma --- hamur yaşlanması --- haddeleme --- buharlama --- kesme ve bölme --- kızartma --- soğutma --- taşıma ---paketleme

  1 Un hava taşıma sistemi
  2 Alkali sıvı sistemi
  3 Un karıştırıcı
  4 yaşlanma makinesi
  5 Haddeleme makinesi
  6 Pişirme makinesi
  7 yuvarlak şehriye kesme makinası
  8 Kızartma makinesi
  9 Soğutma makinası
  10 Dağıtım Konveyörü
  11 Muayene konveyörü

  kurutulmuş çubuk şehriye makinesi

  Kurutulmuş çubuk şehriye yapma makinesi

  Kurutulmuş çubuk şehriye yapma makinesi

  Otomatik sürekli kuru çubuk şehriye yapma makinesi, alkali su karıştırıcı, su temini ölçme, un karıştırma, yaşlanma, bileşik haddeleme makinesi, sürekli haddeleme makinesi, dilme, raf taşıma, erişte tabanını düzgün bir şekilde kesme, kurutma ve koyma, kesme ve kesme işlemlerini içerir. paketleme.

  Kurutulmuş çubuk şehriye yapma makinesi genellikle 12 ila 30 cm'ye kesilir. Kuruma süresi yaklaşık 4 saattir. Malzeme buğday unudır. Ancak diğer renklerde değişiklik yapmak için küçük sebze tozu veya sos, yumurta tozu ekleyebiliriz. İki tip kurutma yolu vardır, biri düz bir şekilde birlikte ilerleyen birkaç çizgidir. Diğer tip ise dairesel olarak devam eden sadece bir çizgidir.

  Proses akışı: Tuzlu su karıştırıcısı ve ölçümü ----- karıştırma ----- hamur yaşlanması ------ presleme ----- kurutma ------ kesme- ---- paketleme

  1 Un hava taşıma sistemi
  2 Alkali sıvı sistemi
  3 Un karıştırıcı
  4 Bileşik haddeleme makinesi
  5 Hamur yaşlandırma makinası
  6 sürekli haddeleme makinesi
  7 Kurutma odası
  8 Kesme makinası

  Chow mein şehriye makinesi

  Chow mein şehriye makinesi de denilen el yapımı şehriye yapma makinesi denir.

  Süreç: un karıştırma --- yaşlanma ---- hamur presleme ---- çubuk asılı ---- yüksek basınçlı buharlama ---- şehriye elle kutuya koymak ---- kurutma ---- soğutma --- -- paketleme.

  Chowmein noodle, yüksek basınçlı buharlamadan sonra daha iyi olacaktır. Erişte daha gevşek ve daha lezzetli. Aynı zamanda uzun süre kalabilir.

  Chow mein erişte yapma makinesi genellikle 250kg, 400kg, 500kg, 630kg, 900kg, saatte 1200kg kapasiteye sahiptir.

  1 Un hava taşıma sistemi
  2 Alkali sıvı sistemi
  3 Un karıştırıcı
  4 Bileşik haddeleme makinesi
  5 Hamur yaşlandırma makinası
  6 sürekli haddeleme makinesi
  7 Asın çubuk
  8 Yüksek basınçlı pişirme makinası
  9 Kurutma odası

  Haşlanmış ve Buharlı Erişte Makinası

  Bazen kaynar erişte de taze erişte de denir, kaynar erişte yapma makinesi işlemi: Alkali su karıştırıcı --- un karıştırma ----- yaşlanma ----- presleme rulo makinesi ---- kaynatma makinesi ---- soğutma makinesi - - kesme ----- paketleme

  Kaynar erişte yapmak için biraz soda ilave etmek gerekir.

  10 yılda kaynar erişte yapma makinesi yaptık. Ve küçükten büyük kapasiteye kadar yapabiliriz.

  Buhar şehriye yapma makinesi işlemi: alkali su karıştırma ---- un karıştırma ----- yaşlanma ----- hamur presleme ----- şerit halinde kesme ---- buharlama ----- soğutma --- --- kesme.

  İki çeşit vapur vardır. Bir adet sürekli vapurdur. Diğer çeşit üç katmanlı sürekli vapurdur. Tek katmanlı vapur üç tabak vapurdan daha uzundur.

  1 Alkali sıvı sistemi
  2 Un karıştırıcı
  3 Bileşik haddeleme makinesi
  4 Hamur yaşlandırma makinası
  5 Sürekli haddeleme makinesi
  6 Kaynatma Makinası
  7 Soğutma suyu deposu
  8 Kurutucu
  9 Üç katmanlı soğutma makinesi
  10 Kurutucu

  Taze erişte makinesi

  Taze erişte mayasız hamurdan yapılır ve nemli (taze) olabilir veya kurutulabilir. İnsanlar genellikle bu tür erişteyi kaynamış olarak yerlerler. Un, su ve bazen de tuzdan yapılan buğday eriştesi veya “mein” vardır. Buğday eriştesi gibi olan ama yumurta ya da lye suyunun eklenmesi nedeniyle biraz çiğneme yapan yumurta eriştesi var.

  Taze şehriye yapma makinesi işlemi: su karıştırma --- un karıştırma --- hamur presleme --- şerit halinde kesme ---- taşıma.

  Fabrikamız taze şehriye makinesi farklı boyutta var. Örneğin 5 set silindiri, 6 set silindiri, 7 set silindiri, 8 set silindiri vb. Metal bir parça basarsa silindir hala sorun olmaz. Yıllarca kullanabilir.

  1 Un hava taşıma sistemi
  2 Alkali sıvı sistemi
  3 Vakumlu un karıştırıcı
  4 Bileşik haddeleme makinesi
  5 Sürekli haddeleme makinesi
  6 Kesme ve taşıma makinesi

 • Ar-Ge
  Müşterilerimiz için değer yaratmak için her zaman ısrarlı bir şekilde yenilikler yapıyoruz. analiz, müşterinin ihtiyacına göre, ilk aşamalı tasarıma adanmıştır, ilk olarak, ürünün rasyonelliğini ve geçerliliğini artıracak, ürünü kullanıcılar için daha makul ve konforlu hale getirecek ve müşterilerin kullanım pratiğini artıracak ürün taslağını tasarlamalıdır. ürünün nihai performansını onaylamak için.

İletişim bilgileri
Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. myron

Tel: +8613937162114

Faks: 86-371- 67827006

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Zhengzhou kingdoo machinery co.,Ltd
Keji yol, mazhai sanayi bölgesi, erqi bölge, zhengzhou şehir, henan eyaleti, çin
Tel:+86-- 13937162114
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Anlık Şehriye Yapma Makinesi Tedarikçi. © 2019 - 2020 noodle-makingmachine.com. All Rights Reserved.